Search Hashtag & User

#bloggerstyle Instagram Story & Photos & Videos

bloggerstyle - 8.9m posts

Latest #bloggerstyle Posts

 • SI E ”ÇMEND” BASHKËSHORTIN NË DHOMËN E GJUMIT VICTORIA BECKHAM…

  Historia e tyre e dashurisë do të niste në vitin e largët 1999, e nga ajo kohë e deri më sot ia kanë dalë mbanë të jenë një nga çiftet më të lakmuara anë botën e showbiz-it. Ai, një futbollist brilant i cili po shënonte gjithmonë e më shumë emrin e tij në fushën e blertë, kurse ajo vajza më ‘’cool’’ e Spice Girls, e cila shumë shpejt do të kthehej në një nga stilistet më të njohura në botë. E kemi fjalën për David dhe Victoria Beckham, çiftin ikonë për të cilin koha duket se nuk ka kaluar aspak, përkundrazi janë si vera ‘’sa më shumë kalojnë vitet, aq më të mirë bëhen’’. Së fundmi, ish-Posh girl ka ka zbuluar disa të pathëna rreth stilit të saj dhe jetës private në një video live që publikoi ditën e djeshme në YouTube, ku dokumentoi udhëtimin e saj në New York për bashkëpunimin e ri me markën Reebok. Ajo ishte zgjuar që në orën 4:00 të mëngjesit për t’u bërë gati dhe në kohën kur kamerat mbërritën, dhoma e saj e hotelit ishte kthyer përmbys…

  Victoria tregoi se rrëmuja është arsyeja përse David çmendet fare kur hyn në dhomën e gjumit për të fjetur. “Ju mund ta shihni se pse e çmend bashkëshortin tim, sepse ai është super super-i rregullt. Unë jam e fiksuar pas baktereve, kudo dua të jetë super super-pastër. Unë do të dezinfektoj çdo gjë, por unë jam pak e çrregullt, çfarë të bëj? ‘

  Në një intervistë në vitin 2015, Davidi pranoi se nuk e duron dot rrëmujën: “Nuk mund të fle natën para se çdo gjë të jetë e rregullt. Qëndroj deri në orën një të mëngjesit duke u siguruar që çdo gjë të jetë e rregullt”. Victoria ka treguar gjithashtu se mban me vete një shishe të vogël tequila, sa herë që i duhet të bëjë udhëtime të gjata. E preferuara e saj është ‘’Don Julio 1942’’, e cila kushton 120 stërlina.
  #victoriabeckham #victoriabeckhamstyle #style #style #styleblogger #stylebook #styler #blogger #bloggerstyle #bloggerlife #blogger_de #blogger_at #blogger_lu #white #clothes #clothesforsale #clothesshopping #image #imagenes #imagen #photography #photo #photoshoot #photooftheday #glasses
 • SI E ”ÇMEND” BASHKËSHORTIN NË DHOMËN E GJUMIT VICTORIA BECKHAM…

Historia e tyre e dashurisë do të niste në vitin e largët 1999, e nga ajo kohë e deri më sot ia kanë dalë mbanë të jenë një nga çiftet më të lakmuara anë botën e showbiz-it. Ai, një futbollist brilant i cili po shënonte gjithmonë e më shumë emrin e tij në fushën e blertë, kurse ajo vajza më ‘’cool’’ e Spice Girls, e cila shumë shpejt do të kthehej në një nga stilistet më të njohura në botë. E kemi fjalën për David dhe Victoria Beckham, çiftin ikonë për të cilin koha duket se nuk ka kaluar aspak, përkundrazi janë si vera ‘’sa më shumë kalojnë vitet, aq më të mirë bëhen’’. Së fundmi, ish-Posh girl ka ka zbuluar disa të pathëna rreth stilit të saj dhe jetës private në një video live që publikoi ditën e djeshme në YouTube, ku dokumentoi udhëtimin e saj në New York për bashkëpunimin e ri me markën Reebok. Ajo ishte zgjuar që në orën 4:00 të mëngjesit për t’u bërë gati dhe në kohën kur kamerat mbërritën, dhoma e saj e hotelit ishte kthyer përmbys…

Victoria tregoi se rrëmuja është arsyeja përse David çmendet fare kur hyn në dhomën e gjumit për të fjetur. “Ju mund ta shihni se pse e çmend bashkëshortin tim, sepse ai është super super-i rregullt. Unë jam e fiksuar pas baktereve, kudo dua të jetë super super-pastër. Unë do të dezinfektoj çdo gjë, por unë jam pak e çrregullt, çfarë të bëj? ‘

Në një intervistë në vitin 2015, Davidi pranoi se nuk e duron dot rrëmujën: “Nuk mund të fle natën para se çdo gjë të jetë e rregullt. Qëndroj deri në orën një të mëngjesit duke u siguruar që çdo gjë të jetë e rregullt”. Victoria ka treguar gjithashtu se mban me vete një shishe të vogël tequila, sa herë që i duhet të bëjë udhëtime të gjata. E preferuara e saj është ‘’Don Julio 1942’’, e cila kushton 120 stërlina.
#victoriabeckham #victoriabeckhamstyle #style #style #styleblogger #stylebook #styler #blogger #bloggerstyle #bloggerlife #blogger_de #blogger_at #blogger_lu #white #clothes #clothesforsale #clothesshopping #image #imagenes #imagen #photography #photo #photoshoot #photooftheday #glasses
 •  2  0 19 February, 2019
 • One of the biggest fashion icons, RIP Karl Lagerfeld 🌷
 • One of the biggest fashion icons, RIP Karl Lagerfeld 🌷
 •  1  1 19 February, 2019
 • Turquoise Coin Hoops | Available in 14k Gold Filled or Sterling Silver
 • Turquoise Coin Hoops | Available in 14k Gold Filled or Sterling Silver
 •  1  1 19 February, 2019
 • Un très doux matin. 🧡🙌🏼
 • Un très doux matin. 🧡🙌🏼
 •  3  1 19 February, 2019
 • Nessa parceria, quem ganha é você!
  Neste super sorteio você concorre a um look completo Kvinna + uma super make e escova do Salão Fran/Marcos & Equipe.
  Para participar é fácil, a cada compra na loja KVINNA ou realização de serviços no salão FRAN/MARCOS & EQUIPE, você ganha um cupom, é só colocar na urna e torcer!
  Quanto mais compras e serviços fizer, mais chances tem de ganhar, o sorteio ocorrerá no dia 08/03/2019, APROVEITE!!
  @kvinna_eden @franmarcosequipe
  .
  .
  .
  .
  #sorteio #sorocaba #makeup #blogger #bloggerstyle #kvinna #lookbook
 • Nessa parceria, quem ganha é você!
Neste super sorteio você concorre a um look completo Kvinna + uma super make e escova do Salão Fran/Marcos & Equipe.
Para participar é fácil, a cada compra na loja KVINNA ou realização de serviços no salão FRAN/MARCOS & EQUIPE, você ganha um cupom, é só colocar na urna e torcer!
Quanto mais compras e serviços fizer, mais chances tem de ganhar, o sorteio ocorrerá no dia 08/03/2019, APROVEITE!!
@kvinna_eden @franmarcosequipe
.
.
.
.
#sorteio #sorocaba #makeup #blogger #bloggerstyle #kvinna #lookbook
 •  2  0 19 February, 2019
 • Chunkin the Duece
 • Chunkin the Duece
 •  6  1 19 February, 2019